Описание Диск алмазний Turbo concrete pro 230х3.0х10х22.23 Haisser Диск алмазний Turbo concrete pro 230х3.0х10х22.23 Haisser - має великий ресурс роботи, призначений для різання бетону, армованого бетону, цегли, граніту, мармуру. В процесі роботи диска не потрібне додаткове охолодження завдяки унікальній формі алмазної кромки. Посилена основа диска ідеального збалансована і запобігає деформації. Міцний і надійний, відрізняється довгим терміном служби і простотою у використанні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Бетон, Плитка, Гранит, Керамика, Кирпич, Камень |
| Материал круга | Алмаз |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴
