
Свердло-бур по бетоні, камінні SDS MAX з 2 пругами AEG, Ø= 20 ммL= 540/480 мм
1 050 ₴
- Готово к отправке
- Код: ASDS20540
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
Свердло-бур по бетоні, камінні SDS MAX з 2 пругами AEG, Ø= 20 ммL= 540/480 мм
- Діаметр 20 (мм)
- Загальна довжина 540 (мм)
- Робоча довжина 480 (мм)
Конструкція фрези Fast Drilling-2 пропонує користувачам швидке свердління завдяки великим вхідним щілинам біля наконечника.
Довговічність - 2 ріжучі твердосплавні головки для додаткової міцності та довговічності.
Точність - дизайн з однією канавкою для точного свердління
Хвостовик SDS Max для використання зі свердлами SDS Max
Бур SDS-max ASDS20540 (20x540 мм) AEG 4932479289 призначений для перфораторів із системою кріплення SDS-max.
Застосовується для свердління наскрізних/глухих отворів у бетоні, цегли, блоковій кладці, камені.
Забезпечує ідеально круглі отвори для надійної фіксації кріплення.
Конструкція бура розрахована на високі навантаження.
Тіло бура виготовлено із спеціального сплаву та забезпечує високу стійкість до зламу.
Геометрія бура розрахована для максимального зниження вібрації під час роботи.
Оптимальна передача удару дозволяє максимально ефективно використовувати перфоратори.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Диаметр | 20 мм |
| Длина рабочей части | 480 мм |
| Общая длина | 540 мм |
- Цена: 1 050 ₴