Автоматичний шиномонтажний верстат для монтажу і демонтажу коліс легкових автомобілів і легких вантажівок.
-
Автоматичний шиномонтажний верстат середнього рівня
-
Рекомендується для обслуговування великогабаритних легкових і гоночних шин
-
Пневматично відхиляєма назад монтажна колона
-
Самоцентруючийся поворотний стіл
-
Міцні литі затискні кулачки
-
Регульована лапа бортовіджиму допомагає віджимати шину з меншими зусиллями
-
Може комплектуватися допоміжним пристроєм U-227 для роботи з низькопрофільними шинами
| затиск дисків зовні | 12" - 23" |
| затиск дисків зсередини | 14" - 26" |
| максимальний діаметр колеса | 1143 мм |
| максимальна ширина колеса | 406 мм |
| робочий тиск | 8 - 10 бар |
| зусилля бортовіджиму | 2500 кг |
| рівень шуму | ˂75 дБ |
| споживана потужність | 0,55 кВт |
| живлення | 380 В / 50 Гц |
| габаритні розміри в упаковці | 900 х 1130 х 950 мм |
| вага нетто / брутто | 228 / 256 кг |
| гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unite |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Допустимый диаметр колеса | 26 дюйм |
| Класс станка | Автомат |
| Давление воздуха | 8 атм |
| Усилие отрыва резины от борта диска | 2500 кг |
| Количество скоростей вращения зажимного стола | 2 |
| Напряжение питания | 380 В |
| Взрывная накачка бескамерных шин | Нет |
| Устройство накачки шин | Да |
| Пластиковые защитные накладки | Да |
| Монтировка | Да |
| Возможность установки пневмолифта | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 89 929 ₴
