Професійний автоматичний шиномонтажний станок для монтажу і демонтажу коліс легкових автомобілів і легких вантажівок.
- Допоміжний пристрій для роботи з низькопрофільними шинами 002 HELP ARM SYSTEM
- Унікальне трапецієвидне шасі забезпечує надійну підтримку при заміні шин
- Лопатка бортоотжиму регулюється в чотирьох положеннях
- Енергозберігаючий високоефективний трансмісійний двигун
- Високоефективна левередж замість неефективної пасової передачі
- Удосконалена швидкість поворотного столу
- Зменшена втрата потужності
- Зменшений рівень шуму
- Збільшений термін служби
| затиск дисків зовні | 12" - 26" |
| затиск дисків зсередини | 15" - 28" |
| максимальний діаметр колеса | 1120 мм |
| максимальна ширина колеса | 406 мм |
| робочий тиск | 8 - 10 бар |
| зусилля бортоотжиму | 2500 кг |
| рівень шуму | ˂75 дБ |
| споживана потужність | 0,37 кВт |
| живлення | 220 В / 50 Гц |
| габаритні розміри в упаковці | 960 х 760 х 860 мм |
| габаритні розміри мультіроллера в упаковці | 1220 х 450 х 350 мм |
| вага нетто/брутто | 256 / 287 кг |
| гарантія | 24 місяця |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unite |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение оборудования | универсальное |
| Допустимый диаметр колеса | 28 дюйм |
| Класс станка | Автомат |
| Давление воздуха | 8 атм |
| Усилие отрыва резины от борта диска | 2500 кг |
| Напряжение питания | 220 В, 380 В |
| Устройство накачки шин | Да |
| Пластиковые защитные накладки | Да |
| Монтировка | Да |
| Роликовая подставка под колесо | Да |
| Гарантийный срок | 23 мес |
Информация для заказа
- Цена: 148 405 ₴

