Професійний автоматичний балансувальний верстат для легкових автомобілів і легких вантажівок.
- 17-дюймовий LED-дисплей для відображення та візуалізації робочого інтерфейсу та для вибору режимів балансування
- Бокові тримачі конусів також служать для підйому верстата під час переміщення вручну
- Практичний боковий лоток для розміщення інструментів
- 6 програм балансування
- Програма для розділення та приховування грузів за спицями
- Програма оптимізації
- Автоматичне блокування валу в точці корекції (опція)
- Лазерний вказівник для точного позиціонування клеючих грузів (опція)
- LED-підсвітка внутрішньої частини диска (опція)
| діаметр дисків | 10" - 24" |
| ширина дисків | 1,5" - 20" |
| максимальна вага колеса | 65 кг |
| точність балансування | ± 1 грамм |
| час циклу балансування | 8 секунд |
| швидкість балансування | 200 об/хв |
| рівень шуму | ˂ 70 дБ |
| споживана потужність | 0,37 кВт |
| джерело живлення | 220 В / 50 Гц |
| вага нетто / брутто | 102 / 126 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unite |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Вес обслуживаемых колес | 65 кг |
| Время измерения | 8 сек |
| Максимальный диаметр диска | 24 дюйм |
| Скорость вращения вала | 200 об/мин |
| Напряжение питания | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Крон циркуль | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Быстросъемная гайка | Да |
| Клещи молоток для снятия грузиков | Да |
Информация для заказа
- Цена: 72 209 ₴
