Cтандартний напівавтоматичний шиномонтажний верстат для монтажу і демонтажу коліс легкових автомобілів і легких вантажівок.
-
Напівавтоматичний шиномонтажний верстат середнього рівня
-
Рекомендується для обслуговування великогабаритних легкових і гоночних шин
-
Поєднує в собі простоту використання і надійну конструкцію лінійки Unite
-
Самоцентруючийся поворотний стіл
-
Міцні литі затискні кулачки
-
Регульована лапа бортовіджиму допомагає віджимати шину з меншими зусиллями
| затиск дисків зовні | 12" - 23" |
| затиск дисків зсередини | 14" - 26" |
| максимальний діаметр колеса | 1143 мм |
| максимальна ширина колеса | 406 мм |
| робочий тиск | 8 - 10 бар |
| зусилля бортовіджиму | 2500 кг |
| рівень шуму | ˂75 дБ |
| споживана потужність | 0,75 кВт |
| живлення | 220 або 380 В / 50 Гц |
| габаритні розміри в упаковці | 900 х 1130 х 950 мм |
| вага нетто / брутто | 210 / 240 кг |
Стандартна комплектація поставки: монтування, пістолет підкачки, комплект захисту на робочий стіл, захист на монтажну головку, захист на бортовіджим, регулятор тиску, керівництво по експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unite |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Допустимый диаметр колеса | 26 дюйм |
| Класс станка | Полуавтомат |
| Количество скоростей вращения зажимного стола | 1 |
| Напряжение питания | 220 В, 380 В |
| Взрывная накачка бескамерных шин | Нет |
| Устройство накачки шин | Да |
| Пластиковые защитные накладки | Да |
| Монтировка | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 67 000 ₴
