Топ продаж

Балансувальний верстат UNITE U-120 з напівавтоматичним введенням даних
52 717 ₴
- Готово к отправке
- Код: U-120
+380 (96) 804-74-72
- +380 (63) 913-18-30
- +380 (95) 830-50-64
- +380 (44) 232-05-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Балансувальний верстат з напівавтоматичним введенням даних для коліс легкових автомобілів, легких вантажівок і мотоциклів.
- Автоматична лінійка вимірювання діаметра диска і відстані
- Функція «прихований грузик»
- Програма оптимізації
- 5 програм для роботи з дисками
- Динамічне / статичне балансування коліс легкових автомобілів, легких вантажівок і мотоциклів
- Висока точність виготовлення валу з суворим процесом термообробки
- Висока точність і висока стабільність інтегральної схеми
- Самокалібровка і функція діагностики
| діаметр диску | 10" - 24" |
| ширина диску | 1,5" - 20" |
| максимальна вага колеса | 65 кг |
| діаметр валу | 36 мм |
| точність балансування | ± 1 гр. |
| швидкість балансування | 200 об/хв |
| час циклу балансування | 8 секунд |
| рівень шуму | 70 дБ |
| споживана потужність | 0,2 кВт |
| джерело живлення | 220 В / 50 Гц |
| вага | 103 кг |
Стандартна комплектація: набір конусів (4 шт.), швидкозатискна гайка, притискна чашка, балансувальні кліщі, скоба для виміру ширини диска, калібрувальний груз
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unite |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Вес обслуживаемых колес | 65 кг |
| Время измерения | 8 сек |
| Максимальный диаметр диска | 24 дюйм |
| Скорость вращения вала | 200 об/мин |
| Диаметр вала | 36 мм |
| Напряжение питания | 220 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Крон циркуль | Да |
| Лазерная линейка | Нет |
| Защитный кожух | Да |
| Быстросъемная гайка | Да |
| Клещи молоток для снятия грузиков | Да |
Информация для заказа
- Цена: 52 717 ₴