Гриль Прямокутний Вугільний 45 х 40 см LUND 99581
Садовий гриль з кришкою та дерев'яними полицями.
Вугільний садовий гриль з кришкою включає:
- хромовані ґрати розміром 45 x 40 см
- 2 колеса
- Дерев'яну нижню полицю
- 2 дерев'яні бічні полиці
- Регулювання циркуляції повітря
- Регулювання висоти решітки
Стабільна конструкція із чорного листа з порошковим покриттям:
- Товщина решітки: 3 мм
- товщина топки та кришки: 0,5 мм
Мета/застосування
Гриль призначений для роботи на свіжому повітрі.
Параметри:
-Форма: прямокутна
-Розмір: маленькі грилі
-Колір чорний
-Тип: Портативний
-Решітка: хромована
-Регулювання висоти решітки: ТАК
-Ашпан: НІ
-Дифузор для регулювання циркуляції повітря: ТАК
-Кришка: ТАК
-Коптильня: НІ
-Колеса: 2
-Термометр: НІ
-Опалювальні грати: НІ
-Розміри решітки: 45 х 40 см.
-Полиці: ТАК
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lund |
| Материал корпуса | Сталь |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал решетки | Хромированная сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Толщина корпуса | 0.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Ширина рабочей поверхности | 450 мм |
| Длина рабочей поверхности | 400 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 4 680 ₴


