Стандартний автоматичний шиномонтажний верстат для монтажу і демонтажу коліс легкових автомобілів і легких вантажівок.
-
Автоматичний шиномонтажний верстат
-
Рекомендується для шиномонтажних ділянок із середнім або підвищеним обсягами завантаження
-
Пневматично відхиляєма назад монтажна колона
-
Самоцентруючийся поворотний стіл
-
Міцні литі затискні кулачки
-
Регульована лапа бортовіджиму допомагає віджимати шину з меншими зусиллями
-
Може комплектуватися допоміжним пристроєм для роботи з низькопрофільними шинами
| затиск дисків зовні | 10" - 21" |
| затиск дисків зсередини | 12" - 24" |
| максимальний діаметр колеса | 1000 мм |
| максимальна ширина колеса | 355 мм |
| робочий тиск | 8 - 10 бар |
| зусилля бортовіджиму | 2500 кг |
| рівень шуму | ˂75 дБ |
| споживана потужність | 0,75 кВт |
| живлення | 220 або 380 В / 50 Гц |
| габаритні розміри в упаковці | 960 х 760 х 800 мм |
| вага нетто / брутто | 210 / 234 кг |
| гарантія | 24 місяці |
Стандартна комплектація поставки: монтування, пістолет підкачки, комплект захисту на робочий стіл, захист на монтажну головку, захист на бортоотжbм, регулятор тиску, керівництво по експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unite |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Класс станка | Автомат |
| Напряжение питания | 220 В, 380 В |
| Блок подготовки воздуха | Да |
| Взрывная накачка бескамерных шин | Нет |
| Устройство накачки шин | Да |
| Пластиковые защитные накладки | Да |
| Монтировка | Да |
| Возможность установки пневмолифта | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 69 999 ₴
